שקד – להיות השינוי שהארץ זקוקה לו

מה זה ‘שקד’

Almond היא חברה מבוססת בלוקצ’יין, המעוניינת להבטיח עתיד מזהיר לכדור הארץ. החברה מציעה פלטפורמה המיועדת לתמרץ צרכנים לפתח הרגלי הוצאה עם תשומת לב לקיימות. הפלטפורמה מבוססת נייד, וניתן להשתמש בה גם במערכות IOS וגם במערכות אנדרואיד.

פלטפורמה חינמית זו נועדה לפתח עתיד מזהיר באמצעות משימות תמריץ כגון:

 • אתגרי קנייה
 • טיפים מתחשבים לשימוש בסחורות ושירותים בר קיימא
 • אתגרי פעולה
  • התאמת פעולות רגילות כמו פעילות גופנית, מקלחת וכו ‘, כדי לשקף גישה בת קיימא
  • קיזוז אתגרים
   • עידוד השתתפות בפעילויות קיזוז פחמן.
   • על ידי משחק ותמריץ להשלמת משימות כאלה, יש לקוות שההרגלים ישתנו, וכבר לא נהיה פשוט בורים לנושאים הנדונים. במקום זאת, אנו נשתתף כברירת מחדל בפעילות בת קיימא.

    מה הבעיה?

    אנחנו חיים בעולם זרוק. רובנו פשוט בורים לכמות הפסולת שנוצרת מדי יום, באמצעות משימות ופעילויות ארציות רגילות. פסולת זו מוצדקת לעיתים קרובות בשם הנוחות. בעוד שחברות מסוימות החלו להתחמם לרעיון הקיימות (אין יותר פריטי ‘שימוש אחד’), עדיין מדובר בתכונה לא מפותחת ביותר ברוב התעשיות..

    חלק גדול מהבעיה הוא פשוט חוסר שקיפות המוענקת לצרכנים. אנשים לא לעתים קרובות בורים בגלל הבחירה שלהם – אתה לא יכול לדעת מה אתה לא יודע. תעשיית מוצרי הצריכה זקוקה לאמצעי ידידותי ויעיל למשתמש כדי לתקשר לעולם, את רמת הקיימות במוצריה. אני מקווה שעל ידי כך הצרכנים יכולים לבחור בחירה אקטיבית לקנות ‘ירוק’.

    איך השקד יפתור את זה?

    Almond מתכוון לפתור את הבעיות שנדונו לעיל באמצעות המשך פיתוח הפלטפורמה שלהן. כדי להבטיח פיתוח מתמיד, החברה החליטה לארח את הצעת אסימון האבטחה שלהם. אירוע גיוס כספים זה יופעל על ידי TokenMarket – פלטפורמת הנפקות בבריטניה עם רקורד חזק במימון המונים.

    במהלך המכירה בכוונת הקבוצה בשקד לגייס 2.4 מיליון ליש”ט. הם מצביעים על כך שקרנות אלה לא רק יכסו את מפת הדרכים שפורסמה, אלא יעניקו לחברה מסלול של שנתיים להשגת יעדיהן.

    ניירות ערך דיגיטליים אלה, המכונים מניות שקדים, מייצגים נכס המשלב את ההטבות של הבלוקצ’יין – שקיפות, אי שינויים, יעילות וכו ‘- לצד השקעות מסורתיות. ככאלה, אסימונים אלה מייצגים לא רק זכויות בעלות, אלא גם דיבידנדים.

    מטבע הדברים, מכיוון שמדובר בניירות ערך דיגיטליים הנמכרים באמצעות אירוע המימון, ההשתתפות מגיעה עם הגבלה. למידע נוסף על זכאות, דאג לבקר באתר השקדים כאן.

    הקבוצה?

    בהתבסס על ניסיונם במגוון תעשיות, האנשים הבאים מוכנים היטב להבטיח את עתידו הבהיר של השקד.


    אוליבר בולטון – מנכ”ל

    תומאס מטצקי – CTO

    רורי או’גרדי – CPO

    לורנצו קורצ’י – COO

    הצוות הקים את שקד בשנת 2017, וממשיך להדריך את פעילותו גם היום.

    פַּרשָׁנוּת

    בהודעה לעיתונות שהתפרסמה לאחרונה, הן אוליבר בולטון והן רנסו סלובארה, מנכ”ל TokenMarket, התייחסו להתפתחות שנדונה כאן היום.

    אוליבר בולטון, מנכ”ל שקדים, נָקוּב,

    “השקדים נועדו להבטיח כי מי שעושה קניות באופן בר קיימא ומשנה את התנהגותם באמת יקבל תגמול על כך. הניסיון הרב של TokenMarket בעולם ההנפקה, הייעוץ והטכנולוגיה האסימוניים הביא לכך שעבודה איתם הייתה החלטה קלה. אנו נרגשים מהשותפות שלנו עם TokenMarket ומהעתיד הקרוב. “

    רנסו סלובארה, מנכ”ל TokenMarket, נָקוּב,

    “צרכנות בת קיימא היא נושא שאנחנו מרגישים שצריך לטפל בו. עבודתו של שקד היא באמת החלוץ בדרך בה אנשים יכולים לקנות בר קיימא, ומעודדת אותם לדעת יותר על מה שהם קונים ומשתמשת בטכנולוגיית הבלוקצ’יין למעקב אחר שרשרת האספקה ​​שלה. TokenMarket גאה לעבוד עם חברה שיכולה באמת לעזור לשנות את הדרך בה קונים הצרכנים. “

    מה הלאה?

    אלו בשקד השקיעו מפת דרכים שלוקחת אותם מהיום ועד 2020. הנה מבט קצר על כמה סמנים מרכזיים בדרכם..

    19 באפריל 2019 – הצעת אסימון האבטחה נפתחת לציבור

    19 בספטמבר 2019 – פלטפורמה מלאה תעלה לאוויר בבריטניה

    רבעון ראשון 2020 – השקת פיילוט פלטפורמה בארצות הברית

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map