מוצרים של Paxos ראה Uptick באימוץ

גדל בפופולריות

עולם הבלוקצ’יין ראה את חלקו ההוגן של מטבעות הכוכבים באים והולכים. עם זאת, עם רמות האימוץ האחרונות, נראה כאילו פקסוס הצליחה לבסס את עצמה כעמוד התווך.

הם עשו זאת באמצעות הצעת מגוון מוצרים. זה כולל לא רק את מטבעות האורוות שלהם, אלא גם באמצעות שירותי ההתיישבות שלהם. מאמר זה מדגיש כמה מהאירועים האחרונים סביב אימוץ הצעות אלה.

Paxos Standard (PAX)

אחד ממקרי השימוש הפופולאריים ביותר עבור מטבעות נייר הם באמצעות פלטפורמות להלוואות. בין אם נהג כבטוחה ובין אם הוחזק בחשבון חיסכון בריבית גבוהה, יש דרישה ברורה.

PAX, בפרט, סתם הוכרז פלטפורמת ההלוואות המובילה בשוק, BlockFi, החלה לתמוך ביציבות המטבעות המגובות שלהם בדולר. בדומה למזיקים אחרים בפלטפורמת BlockFi, מי שיבחר להחזיק את ה- PAX שלהם בחשבון חיסכון, יתוגמל בריבית של 8.6%.

תמיכה חדשה זו מצאה פרשנות של נציגים של כל אחד מהם, BlockFi ו- Paxos.

זאק פרינס, מנכ”ל BlockFi, הצהיר,

“אנו שמחים לתמוך ב- PAX בפלטפורמה שלנו ולסייע בהרחבת זמינות המטבעות היוצאים, עם תשואות מובילות בשוק, ללקוחות BlockFi. ככל שהפלטפורמות המתאימות שלנו ימשיכו לצמוח, אנו מצפים למצוא דרכים נוספות לשיתוף פעולה. “

וולטר הסרט, אסטרטגיה ארגונית לפקסוס, נאמר,

“הרווחת ריבית על נכסים היא היבט מרכזי במימון העולמי. הזדמנות זו בקריפטו חשובה לגידול השוק הכולל ולהבשלת מחלקת נכסים זו. אנו שמחים ש- PAX זמינה כעת ב- BlockFi ומצפים להביא מטבעות יציבה לאנשים נוספים ברחבי העולם. “

לאלו המעוניינים לנצל חשבונות חיסכון כה גבוהים בריבית, אל תדאגו לשים את היד על PAX, מכיוון שזה די קל. לדוגמה, Paxos מציין כי stablecoin הפופולרי שלהם זמין לרכישה בלמעלה ממאה מרכזיות שונות.

PAX זהב (PAXG)

אמנם הרעיון מאחורי PAX דומה ל- PAXG, יש הבדל אחד עיקרי. PAX מגובה ב- USD, בעוד PAXG מגובה בזהב פיזי.

בדומה לשעבר, PAXG ראתה עלייה באימוץ. זה הובהר לאחרונה עם הַכרָזָה ש- PAXG זמינה למסחר באמצעות חילופי נכסים דיגיטליים, Smart Valor. כתוצאה מכך, על ידי פתיחת הנכס למסחר בבורסה פופולרית, מחזיקים ב- PAXG כעת ברמות נזילות גבוהות יותר ובקלות הגישה הכללית ל- PAXG..

קייל מאזניים, מנהל מוצר בפקסוס, הצהיר,

“PAX Gold הוא מוצר ייחודי באמת – זו הדרך המהירה והקלה ביותר לרכוש, להחזיק ולסחור בזהב הפיזי האיכותי ביותר. לאור סביבת השוק התנודתי, חשוב שמשקיעים ברחבי העולם יוכלו לגשת לנכס מקלט בטוח במהירות ובקלות – PAX Gold עושה בדיוק את זה. באמצעות Smart Valor לקוחות עם GBP, EUR או פרנק שוויצרי יכולים כעת לקנות את PAX Gold ולסחור זאת כנגד הקריפטו הגדול ביותר. “

אולגה פלדמאייר, מנכ”ל SMART VALOR, הצהיר,

“הדולר האמריקני איבד 93% מערכו במאה השנים האחרונות. לנוכח ההחלטה האחרונה של הפדרל ריזרב האמריקני להוריד את ריבית הסמן ל -0% ולהפעיל מחדש את תוכנית ההקלות הכמותית שלה עם 700 מיליארד דולר, הגרין-גב אמור להיות פיחות נוסף. עם פריצתו של נגיף העטרה, אנו עשויים גם להתקדם למיתון העמוק כמו השפל הגדול בשנות השלושים. זה הזמן שבו המשקיעים זקוקים מאוד לחלופה אמיתית שתגן על חסכונותיהם. לכן החלטנו להתקדם עם רישום הזהב המסומן בבורסת SMART VALOR. “

אימוץ PAXG בפלטפורמת מסחר אינו הדוגמה היחידה לעניין. בדומה ל- PAX, פלטפורמות להלוואות קריפטו מקבלות את הנכס הנתמך בזהב כסוג של ביטחונות. באופן ספציפי יותר, ניתן להשתמש ב- PAXG בשני Nexo ו- SALT.

שירות התיישבות פקסוס

בעוד שמטבעות שכבה עשויים להיות הלחם והחמאה שלהם, פקסוס פיתחה בשקיקה שירותים נלווים, מכיוון שהיא נראית להביא יעילות חדשה לתהליכי ‘מורשת’..

זה ניתן לראות דרך שלהם, עכשיו לחיות, שירות התיישבות. בעוד שהתפתחות זו החלה לפני שנים, הפרויקט הפך רק לאחרונה למציאות כאשר לפקסוס הוענק בהצלחה ‘מכתב ללא פעולה’, על ידי ה- SEC. זו הייתה, למעשה, הצהרה שהגישה ה- SEC לפיה לא ינקטו בפעולות אכיפה כלשהן נגד פקסוס עם השקת השירות. הצהרה זו פורסמה לאחר שה- SEC העריכה את תוכניתם ויכולות השירות שלהם.

לאחר שקיבלה את הידיעה הזו, בסוף 2019, פאקסוס לא בזבז זמן לעלות לאוויר. בתחילת 2020 החברה יצאה בהצלחה לאוויר עם לקוחותיהם הראשונים – קרדיט סוויס ואינסטנט אחזקות. במבט הקודם שלנו על שירות הסדר זה נגענו ביתרונות העיקריים שלו.

  • גישה למחזורי התיישבות קצרים
  • גישה מיידית להכנסות הסדר
  • הגברת דיוק הנתונים ונראותם
  • אבטחה וזמינות

בזמן ההשקה התייחסו נציגים מכל אחד מהם, פקסוס וקרדיט סוויס.

צ’רלס קסקילה, מנכ”ל פקסוס, הצהיר,

“השקת שירות ההסדר של פקסוס בהקלה ללא פעולה היא הצעד הראשון במסע שלנו לשינוי תשתיות לאחר הסחר בענף ניירות הערך. עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם קרדיט סוויס ואינסטנט לבניית פיתרון שיכול לספק יתרונות עלות לטווח הארוך ויחד נחדד את המערכת בסביבה חיה. הבקשה הקרובה שלנו לרישום סוכנויות סליקה מדגימה את המסירות שלנו למודרניזציה של מבנה השוק בקנה מידה גדול. “

עמנואל איידו, ראש שוק שווקי הנכסים הדיגיטליים בקרדיט סוויס, הצהיר,

“ליוזמה יש פוטנציאל לספק יעילות רבה וחסכון בעלויות למחזור שלאחר הסחר. שירות ההסדר של פקסוס מציג טכנולוגיית בלוקצ’יין שתואמת את התקנות ומאפשרת לנו צעדים חשובים לקראת התפתחות מבנה השוק ופתיחת הון שקשור בתהליכי הסדר מדור קודם. “

פקסוס

נוסדה בשנת 2012, פקסוס מקיימת פעילות בעיר ניו יורק. מעל הכל, הצוות שעומד מאחורי פקסוס שואף לפתח מגוון מוצרים העוסקים בשווקים משתנים. אלה נעים בין מטבעות מטבע, לפעילות שלאחר הסחר, יכולות התיישבות ועוד.

המנכ”ל צ’רלס קסקארילה מפקח כיום על פעילות החברה.

בחדשות אחרות

אימוץ בבורסות למסחר של שניהם PAX ו- PAXG? חשבון. אימוץ כבטוחה באמצעות פלטפורמות הלוואות? חשבון. אימוץ באמצעות זכאות לחשבונות חיסכון? חשבון. אימוץ שירותים נלווים סביב הסדר ניירות ערך סחר? חשבון.

זה הוגן לומר כי למוצרי שכבות פופולריים עשוי להיות יריב שהוקם לאחרונה.

מעבר למוצרים הספציפיים לפאקסוס, הסתכלנו בעבר על סטבלנקינס כקבוצה. עם עלייתם בפופולריות, ראינו מושגים פוטנציאליים גימיקים לצד פוטנציאלים גבוהים. המאמר הבא בוחן כמה מהם.

מטלות יציבות – האם הגימיקיות או הטרנדיות?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner