Polymath מגרד שני פרויקטים, תוך השגת חזון לאבטח דיגיטלי

פולימאת נכנסת למוקד

בפיקוחו של המנכ”ל, קווין נורת ‘, פולימאת’ ראתה 4 יוזמות מוצר שנמחקו בשנה האחרונה. השניים האחרונים היו לאחרונה הוכרז, כאשר החברה מנסה למקד את מאמציה בפיתוח ‘שוק ספקי השירות’ שלהם, ורשת ‘PolyMesh’ שלהם.

בדרך כלל יש רק כמה מסלולים שהחברות עברו בהן בתחום ניירות הערך הדיגיטליים.

  1. לבנות ולהציע חבילת שירותים מקיפה המותאמת למשקיעים ובינוני
  2. פיתחו שירות מיוחד, ואחדו כוחות עם חברות דומות לאלה, המציעים שירותים בחינם
  3. צור שוק המשמש בית עבור חברות אלה הנוקטות את האפשרות השנייה

באמצעות שוק ספקי השירותים שלהם, Polymath צברה אחיזה בתוך התעשייה כאופציה השלישית. הם מציעים שירות תווים לבנים המספק את הפלטפורמה הנחוצה להשלמת STO על ידי SME, תוך מתן גישה לחברות שונות ולשירותי הנישה שלהן..

פיטורים

ביטול יוזמות זה הביא לפולימאת ‘לפטר 10 עובדים. אמנם זה אולי נשמע שלילי, אך ברור כי לפולימאת יש חזון ברור והיא פועלת להביא את זה למוקד. כאשר תחום ניירות הערך הדיגיטלי הוא מתחיל, הוצאות לא יעילות ומאמצים שגויים יכולים להמיט הרס בפיתוח החברה..

באמצעות החלטות קשות, כמו זו, פולימאת מקווה למצוא את עצמה בדרך ישירה יותר לעתיד יצרני – ומועילה לא רק לעצמם אלא לכל משתתפי התעשייה..

PolyMesh

הפעולות האמורות נעשו במידה רבה בשל ההבטחה ברשת PolyMesh שהתפתחה. זוהי רשת מבוססת בלוקצ’יין, אשר החברה מתכוונת לתפקד כראשונה שתותאמה עבור ניירות ערך דיגיטליים.

למרות שהוא משרת את התעשייה היטב, את’ריום אינו בנוי למטרה מסוימת. מכיוון שתחום האבטחה הדיגיטלית דורש מבנה ייחודי של אסימונים בכדי להבטיח עמידה ברגולציה, הם מאמינים שרשת ייעודית היא התשובה לאימוץ ענפי יותר.

עם ההכרזה על PolyMesh, בחודש מאי, הועלו שלוש נקודות עיקריות שהסבירו מדוע המהלך היה חשוב.

  1. ‘קבוצה חזקה ושקופה של פרימיטיבים פיננסיים’
  2. מערכת המאפשרת לא רק צמיחה, אלא הפרדה בין זהות, בעלות על נכסים ותאימות.
  3. תמריץ להשתתפות

Polymath מכריזה על ‘PolyMesh’ – בלוקצ’יין ייעודי למטרות ניירות ערך דיגיטליות

פַּרשָׁנוּת

בהודעתם, נציג מרובה מפולימאת ‘לקח את הזמן להגיב. להלן מה שהיה לכל אחד ואחת לומר בעניין.

תומאס בורל, מנכ”ל פולימאת ‘, הצהיר,

“אנו שמחים להמשיך במאמצינו בשותפות עם חברות איכותיות ביותר המביאות ערך אמיתי לעולם אסימוני האבטחה … סטודיו Polymath Token אפשר לחברות מרובות ליהנות מהמיכון והיעילות של אסימוני האבטחה, ואנו מצפים לחדש ניסיון ויכולות ש- Polymesh, הבלוקצ’יין שנועדה במיוחד לאסימוני אבטחה, תביא לשוק. “

קווין נורת ‘, מנכ”ל פולימאת’ הצהיר,

“לא נגן … הפסקנו שתי יוזמות גדולות כשהצטרפתי לחברה בסתיו האחרון, וכעת אנו מפילים עוד 2 מוצרים שהיו בשלבי תכנון בפולימאת ‘. החברה בריאה, ואנחנו רוצים להישאר מרוכזים – החזון של Polymath הוא להפוך למובילה הטכנולוגית המסייעת להביא ניירות ערך לבלוקצ’יין. אנו עושים זאת על ידי מתן פלטפורמת טוקניזציה בתווית לבנה ובלוקצ’יין המיועד לביטחון שבו כל אסימוני האבטחה יכולים להתגורר. “

פולימאת

Polymath היא חברה שבסיסה בטורונטו, שנוסדה בשנת 2017. חברה צעירה זו הצליחה לבסס את עצמה כמובילה בתחום תחום ניירות הערך הדיגיטלי המתפתח. הם הצליחו לעשות זאת באמצעות תקני האסימונים השונים שלהם, ופלטפורמת האסימונים – מה שהוביל למעל 120 אסימוני אבטחה שהופצו עד היום.

כיום מפקח המנכ”ל קווין נורת על פעילות החברה.

בחדשות אחרות

מאז ההכרזה על רשת ‘פולימש’ שלהם, פולימאת ‘המשיכה להכות גלים. תוך כדי כך הם מצאו את עצמם בכותרות שלנו בקביעות. להלן מספר מאמרים המפרטים אירועים אחרונים הקשורים לפולימאת ‘ולחברות דומות.

לקוחות Polymath ייהנו משירותי CrowdEngine

סְכוּם&חומר הוצג לפולימאת ‘שוק נותני השירות’

מעבר חסימות להציע שירותי העלייה ללקוחות פולימאת

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner