הובילו נדל”ן להנפקת ניירות ערך דיגיטליים בגיוס הון בעזרת Securitize, GRIP ו- Rialto

יזם נדל”ן למגורים ומסחר יפני, הובלת נדל”ן, יש ל הוכרז כוונותיה לארח גיוס הון צפוי. באמצעות ברית עם ספקי שירות שונים (Securitize, GRIP, Rialto), Lead Real Estate תארח אירוע זה בפלטפורמה גלובלית.

גיוס ההון יתגבש כהנפקת ניירות ערך דיגיטליים (DSO), שכן ליד נדל”ן מקווים לספק את החשיפה החסכונית ביותר למשקיעים המעוניינים בכך. למרות שהובלת נדל”ן לא הודיעה כמה הון יימכר, הם מצביעים על כך שזה יהיה אירוע של מיליוני דולרים.

עזרה משלישייה

אלה שיעזרו להוביל נדל”ן, כל אחד מהם מביא לשולחן התמחויות שונות. בהתאם, לאורך גיוס ההון, על החברות הבאות יוטל תפקידים שונים.

 • כבנק השקעות במרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC), GRIP ייקח את תפקידו של יועץ פיננסי ומנהל גיוס ההון..
 • אבטח
  • מובילה בתחום ניירות הערך הדיגיטלי, Securitize תספק את ערמת הטכנולוגיה הדרושה ליצירה והנפקה של ניירות ערך דיגיטליים הנמכרים לאורך כל האירוע..
  • ריאלטו
   • באמצעות מינוף הרישום והרישוי שלהם ברשות ניירות ערך (SEC) והרשות הרגולטורית בענף הפיננסי (FINRA), השתתפותה של ריאלטוס תאפשר נגישות לאירוע זה בקנה מידה גדול יותר. המשמעות היא שכמות גדולה יותר של משקיעים מרחבי העולם תהיה זכאית להשתתף.
   • ציפיות

    אומנם ליד נדל”ן לא סיפקה פרטים לגבי כמות ההון שהיא מעמידה לרשותה, אך היא מספקת תובנה כיצד הם מצפים כי המשקיעים יתוגמלו..

    • 5% עמ ‘, בצורה של דיבידנדים
    • 10-20% p.a. מהרווח הנקי

    באופן מצטבר, ליד נדל”ן מצפה שאלו ישוו לתשואה של 6-8%. חשוב לציין, עם זאת, שאלה פשוט ציפיות. כמו בכל השקעה, אין ערבויות.

    שביל סמוך

    עד כה, אחד היישומים הפופולריים ביותר של ניירות ערך דיגיטליים הוא אסימון נדל”ן. כמחלקת נכסים בעלת פוטנציאל גבוה, שלעתים קרובות מוכה נזילות נמוכה, רבים מאמינים כי נדל”ן הוא התחום המושלם לשיפוץ.

    אולם נדל”ן מובילה בחרה לנסוע בשביל הסמוך למה שראינו עד כה. בעוד שרוב החברות התמקדו באסימון הנדל”ן עצמו, ליד נדל”ן מבקשת למנף ניירות ערך דיגיטליים על ידי מכירת חלק מהעסק..

    המשמעות היא שלמשקיעים המעוניינים, בעוד שהמגזר נותר זהה, חשיפתם נעה; הרווחיות תלויה בהצלחותיה של ליד נדל”ן בכללותו, ולא בנכס יחיד בשליטתן.

    פַּרשָׁנוּת

    עם הכרזת אירוע זה, נציגים מכל אחד מהם, הובלת נדל”ן ואבטחת ערך, התפנו להגיב.

    אייג’י נגהארה, מנכ”ל ליד נדל”ן, קובע,


    “ב- Lead נדל”ן אנו מאמינים במתן ערך ללקוחותינו בכל מגוון הפעילויות העסקיות שלנו, ולכן אנו פורצים מכשיר שתוכנן בדיוק לשיפור היעילות ולהפחתת החיכוך, תוך מתן גישה עולמית לאחת המטרופולין הגדולות בעולם, טוקיו. עם 38 מיליון תושבים הוא פיתרון אידיאלי להשגת יעדי ההון שלנו “

    קרלוס דומינגו, מנכ”ל Securitize, קובע,

    “Securitize גאה במיוחד להיות ספקית הטכנולוגיה להנפקת אבטחה דיגיטלית של Lead Real Estate … עסקה זו לא רק מאמתת את האמונה שלנו כי יפן תמשיך להיות מובילה עולמית בפיתוח ניירות ערך דיגיטליים, אלא גם מציגה כיצד הטכנולוגיה פותרת סוגיות אמיתיות עבור חברות גדולות ומבוססות יותר על ידי מתן פתרון חסכוני ותואם להנפקה וניהול של ניירות ערך פרטיים בקנה מידה עולמי. ”

    הובלת נדל”ן

    ליד הנדל”ן, שנוסדה בשנת 2003, הינה יזמת נכסים שממוקמת בטוקיו, יפן. בתקופה שחלפה מאז השקתה, ערך הנכסים שבשליטתה צמח לכ- 65 מיליון דולר.

    מנכ”ל, אייג’י נגהארה, מפקח כיום על פעילות החברה.

    בחדשות אחרות

    יפן בדרך להיות שם נרדף למאמצים מבוססי בלוקצ’יין. רק לפני מספר ימים דנו בהתפתחויות סביב Boostry ובכניסה של בעלי עניין חדשים בפלטפורמת הנפקת ניירות ערך דיגיטליים.

    בין ה- DSO שנדון כאן היום, ההשקעות האחרונות בחברות יפניות והממשלה המתמשכת מחקר למטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי (CBDC), נראה ש”ארץ השמש העולה “עומדת להיות מובילה בעולם הבלוקצ’יין.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map