Smartee מבקשת לשנות את הדרך שבה משקיעים משקיעים, משתמשים וגישה לנכסים דיגיטליים

סמרטיי

סמארטלנדס חזר אליו, עם ההכרזה על מוצר חדש אחר. החברה הפופולרית, שבסיסה בבריטניה, השתמשה בשורת התווית ‘אפליקציה ידידותית ומאובטחת לכל הכסף שלך’ כדי לתאר את מה שהם מכנים ‘סמרטיי‘.

הצעדים הראשונים של שירות חדש עשויים להיות לעתים קרובות הקשים ביותר. מתוך הכרה בכך, החליטה סמארטלנדס לתמרץ משתמשים להפוך למאמצים מוקדמים של Smartee. הם עושים זאת על ידי הזמנת 10% ממניות Smartee למיליון המשתמשים הפעילים הראשונים.

מה זה יכול לעשות?

מוצר חדש זה מביא עמו יכולות מרובות. Smartee מתפקד בעיקר כארנק לאחסון מאובטח של נכסים דיגיטליים ומטבעות FIAT. מעבר לאחסון פשוט של נכסים כאלה, Smartee מציע למשתמשים גם cashback, על סמך הפעילות שלהם.

מה שהופך את ההנפקה הזו למעניינת יותר היא היכולת העתידית של האפליקציה לתפקד כ’יועץ רובו ‘למשקיעים מוכרים. תכונה זו תיקח אחוז מוגדר מראש מחשבון המשתמש, ותשקיע אוטומטית את הכספים הללו ב- STO המתארחים בפלטפורמת Smartlands (יחד עם כלי השקעה אחרים, שטרם הוכרז). באופן טבעי ניתן להתאים העדפות לסוגי השקעות, סכומים וכו ‘. התוצאה היא תיק השקעות מותאם אישית שנוצר באופן פסיבי.

כמובן, מכיוון שההזדמנויות הללו מייצגות השתתפות במכירה / רכישה של ניירות ערך דיגיטליים, תכונה זו מוגבלת למשקיעים מוכרים בלבד; כלומר, על המשתמש לעבור את תקני KYC / AML הנדרשים.

פונקציונליות זו אמנם אינה פעילה עדיין, אך היא תכונה שתתווסף בעתיד.

רובו-יועצים

למי שתוהה מה זה ‘רובו-יועץ’, כנראה שאתה לא היחיד. המונח מתייחס בדרך כלל לצורת השקעה המבוססת על אלגוריתמים מותאמים אישית.

הערעור של שירות כזה הוא היכולת להסיר רגש אנושי והטיות מפעולת ההשקעה. בכך ניתן להפחית את דמי המסחר ולהוריד / להסיר יתרות מינימליות.

החיסרון העיקרי, שאנשים מקשרים עם שירותים כאלה, לרוב זהה לעוצמתו – היעדר אינטראקציה אנושית. אמנם ניתן לשמור על עמלות ולהסיט את ההטיות האנושיות, אך ברור, יהיה חסר באינטראקציה אנושית. הרבה יותר קל להתחנך ולהתאים אישית תיק עבודות כשפותחים דיאלוג עם אדם.

בשל העמלות הנמוכות והיתרות המינימליות הנמוכות הנדרשות בדרך כלל, רובו-יועצים פתחו את הדלתות להשקעה עבור משתתפי שוק רבים שאינם מסורתיים.

כמה מיועצי הרובו הפופולריים יותר שמשקיעים בשווקים מסורתיים כוללים,


פַּרשָׁנוּת

עם ההכרזה על סמארטיי, סמנכ”ל החכמים של סמארטלנדס, ירוסלבה תקאליץ ‘, התפנה להגיב. הוא פירט על חבילת התמריצים שלהם בהצהרה,

“Smartlands היא חברה בהשראת הקהילה: למשקיעים שלנו יש זכויות הצבעה, הם מקבלים אמירה בפרויקטים של השקעות שמציעה Smartlands. אנו בונים את המערכת האקולוגית של Smartee באותה גישה ראשונה בקהילה ומקצים 6 מיליון מניות חבר (10% מכלל ההון העצמי של Smartee) עבור מיליון המשתמשים הפעילים ב- Smartee. על מנת לקבל את כרטיס התשלום המיוחד של בעלים משותפים ולקבל את 3 (שלוש) הראשונות של מניות החברים שלהם, המשתמשים צריכים לרשום חשבון ולעבור KYC. “

מנכ”ל סמארטלנדס, איליה אובראצוב, גם לקח את הזמן לפרט על הפונקציונליות העתידית כיועצת רובו, וציין כי,

“כמשקיעים מוסמכים, לקוחות Smartee יוכלו להגדיר את סוג והיקף תיק ההשקעות שלהם על סמך ההצעות הקיימות ב- Smartlands, ולהעביר באופן אוטומטי, למשל, 1% מההוצאות היומיות שלהם ל”בנק חזיר דיגיטלי”. זו הגדרה אמיתית של הכנסה פסיבית ללא טרחה כאשר הכסף שלך פשוט מזמזם ברקע 24 שעות ביממה ועובד בשקט ללא השתתפות ישירה ממך. “

מדבר עם ארנולדס

למידע נוסף על סמארטלנדס, דאג לקרוא ראיון בלעדי שערכנו עם ארנולדס נאוסדה. בזמן ששהה כמנכ”ל באותה תקופה, הוא עבר לתפקיד היו”ר.

סדרת ראיונות – ארנולדס נאוסדה, יו”ר סמארטלנדס

סמארטלנדס

חברת Smartlands פועלת מחוץ לבריטניה, והיא חברת חשיבה קדימה, שפיתחה מגוון פתרונות הבנויים סביב ניירות ערך דיגיטליים. החברה מצאה את עצמה בחזית המגזר מאז הקמתה בשנת 2017.

המנכ”לית איליה אובראצוב מפקחת כיום על פעילות החברה.

השקעה בבעלות חלקית על סמארטלנדס – מוסברהשקעה בבעלות חלקית על סמארטלנדס - מוסבר

צפו בסרטון זה ביוטיוב

בחדשות אחרות

שבוע החוצה עבר על סמארטלנדס, כיוון שהם מצאו את עצמם משדרים את הכותרות שלנו רק לפני יומיים. אמנם ההבטחה לארנק מאובטח, המאפשר השקעה אוטומטית ב- STO, היא רעיון מסקרן, אך מלכתחילה צריך לארח STOs. עם זאת בחשבון, סמארטלנדס החלה לאחרונה לשתף פעולה עם נדל”ן הבינלאומי של סותבי. הצמד מעוניין לסמן מספר חלקים של נדל”ן יוקרתי בחודשים הקרובים.

פנטהאוזים לונדוניים וסימני וילות באי יווני

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map