רשימת המוני מלאכים STO הראשונה המגובה על ידי נכסי חסות ספורט

המון מלאכים, פלטפורמת מימון המונים בלונדון, לאחרונה רשום ה- STO הראשון המגובה בנכסי חסות ספורט. מנפיק אסימון האבטחה, Sports Investor Coin, טוען כי מרבית הכספים שגויסו באמצעות מכירת האסימונים שלו ישמשו לרכישת נכסי חסות ספורט ובכך ייצרו ערך סמלי למשקיעים ויספקו לארגוני הספורט נזילות שהושאלה כנגד מכירות עתידיות של המותג שלהם. נכסים.

רשימת המוני מלאכים STO הראשונה המגובה על ידי נכסי חסות ספורט

“המגרש” של מטבע משקיע הספורט על Crowd for Angels

נכסי חסות ספורט משמשים לקידום עסקים אחרים ומותגיהם. דוגמאות לנכסים אלה כוללים שטח מדבקות על מכונית מירוץ, זכויות שמות לאצטדיון והסכמי שותפות לקבוצות (למשל ‘משקה ספורט רשמי’).

אסימונים של מטבע משקיעים ספורט יימכרו באמצעות רשתות נכסי חסות ספורט קיימות בהתחלה, ובאמצעות החלפות סמלים בהמשך. אחוז מהרווחים יוחזר לבעלי אסימונים כדיבידנדים המונפקים באמצעות חוזים חכמים.

פלטפורמה מוסדרת למכירת הון עצמי, חוב ואסימונים

Crowd for Angels מימנה את ההשקה שלה באמצעות ICO של מרץ 2018 והפכה לפלטפורמת מימון ההמונים המפוקחת הראשונה בבריטניה הן לחברות פרטיות והן לציבוריות שמוכרות אסימונות הון, חוב וקריפטו. Crowd for Angels מורשה ומוסדר על ידי הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה (FCA). חברות המעוניינות לגייס הון יכולות ליצור, לבנות ולנהל את מה שמכונה “המגרש” באתר CrowdForAngels.com..

השקעות מתבצעות וגיוס הון בדרך של מכירת מניות הון, אגרות חוב ואסימוני קריפטו.

גובה ההון

מרבית מכירות המניות ב- Crowd for Angels מציעות הטבות נדיבות ממס שמספקת הממשלה בכדי לסייע לחברות בסיכון גבוה בשלב מוקדם לגייס מימון הון. Crowd for Angels עושה את הניירת כדי להבטיח שמשקיעים יכולים לתבוע את מלוא סכום הניכויים המותרים בחוק.

גובה חובות

מייסדים שמוכרים אג”ח על Crowd for Angels שומרים על בעלות מלאה על החברה שלהם. חובה פשוטה להחזיר את הכסף שהושאל נוצרת על פי תנאים מוסכמים, ולאחר מכן מסתיים הקשר עם המלווים. המלווים נהנים מריבית גבוהה, בעוד המייסדים נהנים מהוצאות קלות לחיזוי על תשלומי הלוואה שאינם משתנים.

אגרות חוב שנמכרו ב- Crowd for Angels הן ניירות ערך חוב “בעלי תשואה גבוהה” המונפקים על ידי חברות ללא דירוג אשראי. אף שטרות ההלוואה להמרה מובטחים כנגד נכסי החברה, הדבר אינו מבטיח פירעון ריבית או קרן. אג”ח הרשומות למכירה ב- Crowd for Angels נושאות גם פרמיית נזילות מכיוון שאין זכות לפדיון מוקדם מכיוון שאין שוק משני למכור אותן..

מגרשים למכירת אסימונים


Crowd for Angels מאפשר למייסדים ומשקיעים להשתתף ב- ICO בפלטפורמת מימון המונים המוסדרת בבריטניה. חברות סטארט-אפ יכולות לנסות להתחיל ולגדול את הפרויקט שלהם תוך תשלום עמלות רק אם ה- ICO שלהם מצליח.

איך להשקיע

תחילה על אנשים ומוסדות להירשם ולהיות מורשים כמשקיעים ב- Crowd for Angels. לאחר מכן הם יכולים לדפדף במגרשים, ללחוץ על תיבת סיכום המגרשים כדי לראות את יעדי המימון המינימליים והמקסימליים, הכספים שגויסו עד היום, הימים הנותרים של המגרש, כספי החברה וביולוגי צוות..

עם גובה ההון, המשקיע יכול לראות את מחיר המניה, את מספר המניות המוצעות, ואת זכאות להקלה במס. עם הצבת חובות, המשקיעים יכולים להציג את הריבית, תאריך ההמרה (לוח ההחזר) והתקופה.

ברגע שמשקיע בוחר מוצר, הוא לוחץ על “השקיע במגרש זה” ומקשר חשבון בנק. הליך זה משמש כהתחייבות בלבד עד שהמגרש יגיע ליעד המינימלי שלו.

המשקיעים משתמשים בלוח המחוונים שלהם ב- Crowd for Angels כדי לעקוב אחר עדכוני החברה, לשאול שאלות של החברה ושל משקיעים אחרים בלוח הדיונים במגרש, ולקבל גישה פרטית לחברה לאחר סיום הגיוס. משקיעים יכולים לפקח על ביצועי ההשקעה שלהם באמצעות הכרטיסייה “התיק שלי” בלוח המחוונים שלהם, כולל הודעות על המרה, דיבידנד ותשלומי ריבית..

איך לרשום

יצירת הצגה על Crowd for Angels היא תהליך מקוון מלא ללא עמלות מראש. החברה היוצרת את המגרש ממלאת טופס בקשה עם פרטי החברה, סכום הגיוס או הטווח הרצוי, ופרטים על אופן השימוש בכספים. Crowd for Angels בודק את הבקשה ועונה תוך שני ימי עסקים.

חברה מאושרת שכותבת את המגרש, מטמיעה סרטון, מוסיפה ביוס צוותים ומעלה מסמכים למשקיעים. ברגע שמגרש מגיע לגיוס היעד שלו, Crowd for Angels יוצר את הסכם המנוי ואז אוסף ומספק את הכספים.

העתיד

Crowd for Angels גייסה עד כה כמה מיליוני יורו לחברות פיטש עם שילוב של הנפקות הוניות וחובות. כעת היא שואפת למנף את מעמדה המוסדר כדי להציע מניות ואגרות חוב מסומנות כפלטפורמת STO המאושרת בבריטניה.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map