הצעות אסימון אבטחה מרובות (STO) חרגו מהציפיות

צובר קיטור

מכיוון שתעשיית הבלוקצ’יין הכוללת ממשיכה למצוא את מעמדה, STOs ו- DSO ממשיכים לגבות קדימה. הסקטור הוכר על ידי רבים, כמגמה הולכת וגדלה, ולא מראה סימן לעייפות בשלב זה.

בעוד שהנתונים שנראים באירועי ייצור ההון הללו אינם קרובים למה שהתעשייה ראתה במהלך שיגעון ה- ICO, איש לא ציפה שיהיו. אירועים אלה מוסדרים ומנוטרים במידה גבוהה הרבה יותר, ובעוד שהם עשויים להיות דומים ל- ICO על פני השטח, הם נותרים שונים במהותם..

אירועים אלה מכוונים בעיקר למשקיעים מוכרים בלבד, המגבילים את בסיס המשקיעים הפוטנציאלי. עם זאת, המתאמנים מתקבלים בהזדמנויות נהדרות שלא היו זמינות בעבר.

מוביל את הדרך

החברות הבאות הן רק כמה מאלה שזיהו את הפוטנציאל של אירוח STO / DSO, והחליטו להשתמש בשיטה חדשה זו לגיוס הון. בעוד שכל חברה חוותה רמות שונות של הצלחה, דבר אחד הובהר על ידי השלמת האירועים הללו – משקיעים וחברות, כאחד, עומדים להרוויח, ועלו על המידה כדי להדגים זאת.

טכנולוגיות איור

20 מיליון דולר – זה הסכום שגויס ב- STO זה, המייצג את אחד הגדולים ביותר עד כה. ב- STO ספציפי זה, המשקיעים קיבלו גישה ל”מימון מבוסס נכסים המוחזק על בלוקצ’יין פרובנס “. האירוע איפשר לפרובנס להשתחרר מחברת האם, איגר טכנולוגיות, ולהתחיל לצמוח בכוחות עצמם.

BTG Pactual

מתארח על ידי ענקית התעשייה, BTG Pactual, כל העיניים היו נשואות להצעת אסימון האבטחה של REITBZ. אירוע זה ייצג את הראשון מסוגו שהתקיים על ידי בנק השקעות במעמד BTC Pactual, שכן הם נותרו הגדולים ביותר באמריקה הלטינית. תוצאות אירוע זה גייסו סך של 3.3 מיליון דולר, כאשר המשקיעים קיבלו גישה לחלק מניות בקרן השקעות המגובה בנדל”ן..

TokenMarket

ייצוג אחד מחברות ה- STO המצופות ביותר, TokenMarket והמשקיעים שלהם לא אכזבו. אירוע זה, שנמשך עדיין, גייס בהצלחה 136% מהיעד שלהם במהלך 48 השעות הראשונות למכירתו. תוצאות אלו מראות את העניין הברור, מטעם המשקיעים, בפרויקטים איכותיים כמו TokenMarket. STOs ו- DSOs מספקים כעת חברות כאלה כאמצעי לנצל את האינטרס הקהילתי הזה.

BitBond

STO זה ייצג את הראשון שאושר והושלם תחת פיקוחו של גוף הרגולציה הגרמני, BaFin. תוצאות אירוע זה היו מוצלחות, שכן BitBond גייסה מעל 2.1 מיליון יורו ממשקיעים, המייצגים 87 מדינות שונות.


פַּרשָׁנוּת

עם סיום האירועים הללו, סמכויות תעשייתיות שונות התפנו להגיב על הצלחת המאמצים שלהן. להלן מה שהיה לכל אחד ואחת לומר בעניין.

טימותי ספנגלר, השותף לשירותים פיננסיים ב- Dechart, דיבר על איור STO ואמר,

“ההיצע מדגים גם את ההתקדמות המתמדת שטכנולוגיית הבלוקצ’יין עושה בסופו של דבר לעצב מחדש את כל המוצרים הפיננסיים והעסקאות הפיננסיות.”

צוות ReitBZ, מ- BTG Pactual, הגיב,

“אנו מאמינים שטכנולוגיית DLT וטכנולוגיית קריפטו יכולות להפוך את שוקי ההון מסביבה מקומית אנלוגית למערכת אקולוגית דיגיטלית ועולמית. ReitBZ זו רק ההתחלה. “

רנסו סלובארה, מנכ”ל TokenMarket, הצהיר,

“… תמיד האמנו שכל סוגי המשקיעים צריכים להיות באותה רמת גישה לחברות סטארט-אפ משבשות. על ידי התחלה עם ההצעה שלנו בארגז החול של FCA, אנו מדגישים את היעילות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בכל מה שקשור להפצת הון סמלי. לראות תגובה כה חיובית ל- STO שלנו בפרק זמן כה קצר מראה עד כמה הקהילה שלנו מסורה באמת. “

מתמודדים עתידיים

ארבע החברות הנ”ל הן אך מעטות מהרבות המארחות STO / DSO. בענף מכירות שונות בעלות פרופיל גבוה שצפויים לצאת לדרך בזמן הקרוב. כמה מהם כוללים, אך אינם מוגבלים, את הדברים הבאים.

  • עץ החזון
  • INDX
  • TradeCloud
  • ליאונובוס

בחדשות אחרות

במהלך החודשים האחרונים פירטנו את החברות הנדונות כאן היום בכמה יכולות. להלן מספר מאמרים הדנים בהשקה ותוצאות אירועים אלה, כמו גם בתובנות המוצעות באמצעות ראיון בלעדי.

BitBond Finance BmbH מכה 2.1 מיליון אירו

BTG Pactual לארח הצעת אסימון אבטחה

סדרת ראיונות – Mikko Ohtamaa, CTO ב- TokenMarket

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map