TokenMarket זוכה לאישור FCA, תוך שותפות עם ציוד CMS

שני צעדים קדימה

השבוע האחרון הביא לנו מספר התפתחויות ראויות לציון מ- TokenMarket. הכרזות אלה כללו לא רק שותפות חדשה, אלא גם אישור רגולטורי. זה מסמן זמן מרגש עבור TokenMarket, מכיוון שעבודתם הקשה להציע STOs מתגשמת סוף סוף.

STOs הקרובים

כדי להתחיל, TokenMarket קיבל רשמית רשמית הסכמה להשלמת STO משלהם. אור ירוק זה ניתן על ידי ה- FCA, וסולל את הדרך, לא רק עבור ה- TokenMarket STO, אלא עבור הפלטפורמה שתתחיל לארח אירועי סמלים למגוון חברות..

עם זאת בחשבון, חברות שונות עומדות לצדק בציפייה להשלים את ה- STO שלהן באמצעות TokenMarket. השלושה הבאים צפויים להיות הראשונים לעשות זאת.

 • DOVU
 • מערכת תגמול ופדיון עבור תגמולים מבוססי ניידות
 • שקד
  • תמריץ הרגלי הוצאה בר קיימא באמצעות בלוקצ’יין
  • קריוטק נורדי
   • בריאות ואיכות חיים באמצעות ‘בקתות קריו’
   • עם קבלת הכניסה לארגז החול של FCA, מנכ”ל TokenMarket, ריאן הנלי, דיבר בחדשות. הוא הצהיר,

    “אנו שמחים להודיע ​​על אישור ה- FCA ל- STO שלנו, כאשר ההשקה צפויה בקרוב. אנו מצפים לצאת מארגז החול, להשלים את גיוס הקרנות והנפקת המניות המסומנות, ואז לפצוח עם השקת STO לעסקים שאפתניים אחרים … גישה למימון היא עדיין נושא גדול עבור חברות קטנות ובינוניות – היא נותרה קשה ויקרה, וזה מחזיק בחזרה לצמיחה כלכלית, ויצירת מקומות עבודה ועושר. אנו מקווים ש- STO שלנו יכול להוכיח שאתה יכול להשתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לשנות את האופן שבו גיוס הון. “

    הוא המשיך,

    “יחד עם זאת, אנו רוצים להציע למאגר הרחב והעמוק שלנו של משקיעים בינלאומיים את סוג ההזדמנויות המלהיבות שהשקענו בעבר. אנו מאמינים כי STO מבטיחים לא פחות מכך שהשינוי והדמוקרטיזציה של שוקי ההון “.

    שותפויות

    מובילים אל שלהם הַכרָזָה בנוגע ל- FCA, TokenMarket הודיעה גם על שותפות אסטרטגית עם CMS equIP.

    שותפות זו נוצרה במאמץ להציע ללקוחות (SME) חוויה מעוגלת יותר בעת אירוח STO. בעוד ש- TokenMarket תציע פלטפורמה המאפשרת אירועים אסימוניים אלה, CMS equIP מסוגלת לתפוס את תפקידי היועץ המשפטי, המאמן והרשת. יחד, שתי חברות אלה מציעות שירות הגדול מסך חלקיהם.

    להלן מה שנציגים מכל חברה אמרו על השותפות.

    ריאן הנלי, מנכ”ל TokenMarket, הצהיר,

    “חברות קטנות ובינוניות הן עמוד השדרה של כלכלה מודרנית, אך רבות מהן מונעות על ידי המחסור וההוצאות של מימון צמיחה. חברות STO פותחות דרך חדשה, זולה וקלה יותר עבור חברות שאפתניות לגייס הון. ההכרזה של היום היא אבן דרך מרגשת להבאת ה- STO למיינסטרים. על ידי שותפות עם ציוד ה- CMS, לא רק שנזהה חברות עם ההבטחה המסחרית ביותר, אלא נציע לחברות אלה רמת תמיכה מכריעה נוספת בניווט בעולם המימון של STO. “

    צ’רלס קריגן, שותף בנקאי ב- CMS equIP, הצהיר,

    “אנו שמחים להיות שותפים ל- TokenMarket. TokenMarket היא חברה צעירה וחדשנית המייצגת מספר עסקים מרגשים מרחבי קהילת הבלוקצ’יין המתגאים באיכויות יוצאות דופן שאנו מחפשים מעסקים בשלבים המוקדמים המצטרפים לתכנית CIP equip השותפות שלנו תספק גם ערך אמיתי לחברי equIP המעוניינים לחקור את מסגרת המימון של STO באמצעות פלטפורמת ההשקעה והקהילה של TokenMarket. אנו שמחים לעבוד עם TokenMarket ולקוחותיהם, ומצפים לסינרגיות ששותפות זו תביא. “

    TokenMarket

    TokenMarket היא חברה אירופית, שנוסדה בשנת 2016. החברה מחזיקה מטה בגיברלטר, ומפעילה את פעילותה לקידום פלטפורמת מימון המונים. זה כולל שירותים המאפשרים הנפקת אסימוני אבטחה.

    המפקח על ריאן הנלי מפקח על פעילות החברה.

    ציוד CMS

    CMS equIP הינה חברה בבריטניה, שהוקמה בשנת 2015. כפי שמציע שמם, הם מתפקדים באופן לצייד חברות קטנות ובינוניות בכלים להשלמת אירוע לייצור הון. זה מגיע בעיקר בצורה של ייעוץ משפטי, אך משתרע על ידי הכשרה והזדמנויות רשת.

    בחדשות אחרות

    במהלך החודשים האחרונים יש לנו אירועים מפורטים סביב TokenMarket בזמנים שונים. זה כולל חברות שמתכוונות לארח STO בקרוב דרך הפלטפורמה שלהן. עיין במאמרים למטה כדי ללמוד עוד על הצעות אלה, והחברה המביאה אותם אליך.

    TokenMarket לארח הצעת אסימון אבטחה

    שקד – להיות השינוי שהארץ זקוקה לו

    סדרת ראיונות – אוליבר בולטון, מנכ”ל שקד

    DOVU מכריזה על תאריכי STO באפריל

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Social Links
    Facebooktwitter
    Promo
    banner
    Promo
    banner