Vertalo ו- tZERO ראו את זרם הכישרון כמתקבלים מספר רב של עובדים

גיוס / גיוס פעיל

חברה והיצעיה טובים רק כמו הצוות שמאחוריה. במהלך הימים האחרונים ראינו מספר חברות בתחום ניירות הערך הדיגיטלי מכריזות על רכישה / שכירה של כישרונות חדשים.

הניסיון שמביא רכישות אלה מדבר כמויות רבות על איכות הפרויקטים אליהם הם עוברים. Vertalo ו- tZERO משמיעים את עצמם, כאשר ההתקדמות נעשית מנקודת מבט של פיתוח ואישי.

הכישרון

שמות האנשים המעורבים במהלכים אלה ראויים לציון, לא רק בגלל החברות איתם הם עובדים, אלא גם מאיפה הם מגיעים. הנה מבט קצר על אותם אנשים הנמצאים בתנועה, ומהיכן הם מגיעים.

ורטלו

בארה”ב, “פלטפורמת ניהול נכסים דיגיטליים” זו, עלתה על עצמה שני אנשים. האחד כיועץ, והשני כצוות.

 • עם תחום ניירות ערך דיגיטלי צעיר ככל שהוא, מעט מאוד אנשים מתהדרים בחוויה שעושה תומאס מקינרני. הוא עובר ל Vertalo לאחר שסיים בהצלחה את תפקידו כמייסד שותף ומנהל חשבונות ב OpenFinanceNetwork.
 • טים ריינדרס
  • כמייסד, וכ- COO הקודם, של Securitize המוביל בתעשייה, טים ריינדרס מתאים לחלוטין לתפקיד היועץ של Vertalo..
  • tZERO

   עד כמה שוורטלו היה עסוק, tZERO אולי היה עסוק עוד יותר בצבירת כישרונות בשבועות האחרונים. חברת FinTech שבסיסה בארצות הברית פיתתה שלישיית אנשים לחברה, עם תפקידים חדשים שנוצרו לכל אחד.

   • ברוק נבארו מצטרף לצוות tZERO לאחר תקופה של 10 שנים כמנכ”ל בנק ההשקעות ברקליס. תפקיד קודם זה הופך אותה למתאימה לחלוטין לתפקיד החדש שלה, מכיוון ש- tZERO נראה לבסס עוד צמיחה בתחום.
  • אלכסנדרה סוטירופולוס, ראש תקשורת
   • כעובדת בעבר של אינטרמרקט, אלכסנדרה סוטירופולוס הצליחה לצבור ניסיון בעבודה עם חברת יחסי ציבור ושיווק המשרתת מגוון תעשיות..
   • מיכאל מוגיאס, ראש קשרי משקיעים
    • חברת IMAX, חברת טכנולוגיית הקולנוע הקנדית, ראתה את סמנכ”ל קשרי המשקיעים שלהם, מייקל מוגיאס, עושה את המעבר ל- tZERO. מעבר זה יראה אותו מקבל את אותו התואר, ותפקיד דומה, בתוך צוות tZERO.
    • פַּרשָׁנוּת

     עם ההכרזה על רכישת / שכירת כישרונות חדשים, נציגים מכל אחד מהם, tZERO ו- Vertalo, לקחו את הזמן להגיב. להלן מה שהיה לכל אחד ואחת לומר לגבי המהלכים הללו.

     סאום נורסאלחי, מנכ”ל tZERO, הצהיר,

     “מינויים אלה חיוניים לאסטרטגיה ארוכת הטווח שלנו. בחזית ההנפקה, ברוק יניע את הפיתוח האסטרטגי של המערכת האקולוגית האסימונית שלנו על ידי התמקדות בצד ההיצע של המשוואה – עבודה עם מנפיקים להביא נכסים איכותיים יותר ל- ATS של ניירות ערך PRO. מייק ואלכס יובילו את מאמצינו להמשיך ולפתח מיצוב אסטרטגי של השוק עבור tZERO ולהתקשר עם משקיעים, אנליסטים, מדיה ובעלי אינטרסים אחרים. התפקידים החדשים הללו ב- tZERO מסכמים את צוות ההנהלה והם המפתח להבטחת ההצלחה שלנו. אני גאה באבני הדרך שהשגנו כבר השנה ומצפה למה שיושג באמצעות רכישת כישרון כה חזק. “

     תומאס מקינרני, סמנכ”ל מוצר ב Vertalo, הצהיר,

     “שיפור המשולב הוא נושא שמהדהד מאוד עבורי. אני נרגש לעזור ל- Vertalo להפוך הנפקות, השקעות וסחר בנכסים דיגיטליים לחסכוניים ונוחים עבור מנפיקים ומשקיעים. המשימה של ורטאלו – לפשט את ההשקעה והניהול של נכסים דיגיטליים – מתיישבת עם הניסיון שלי בבניית והפעלת OpenFinance. הצוות ב- Vertalo מתחייב לגדל ולחבר את המערכת האקולוגית של הנכסים הדיגיטליים באמצעות שותפויות וטכנולוגיה שיהפכו את המימון. “

     בחדשות אחרות

     הן Vertalo והן tZERO הם קבועים בקרב הזנות החדשות שלנו לפני גיוסים אלה. כל חברה מילאה עד היום תפקיד חיוני בפיתוח תחום ניירות הערך הדיגיטליים. כדי שהתעשייה תמשיך להתבגר, חברות נוספות צריכות להיות פעילות באותה מידה בפיתוח השירותים שהן מציעות. להלן מספר מאמרים המפרטים את האירועים האחרונים הנוגעים לכל אחת מהחברות הללו.

     Vertalo לשלב פלטפורמת ניהול נכסים דיגיטליים עם Hedera Hashgraph

     פטריק מ ‘בירן מנפיק מכתב לבעלי מניות יתר

     Atari Biopic לעבור טוקניזציה באמצעות tZERO ו- Vision Tree

     Vertalo משחררת תוכנת V-Token לשימוש במהלך טוקניזציה

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me
     Social Links
     Facebooktwitter
     Promo
     banner
     Promo
     banner