חברת Nu + – קיימות עם שוקולד ועצים

לא כל STO צריך להסתובב סביב אסימון של מיליארד דולר. אחת המשיכות לתחום ניירות הערך הדיגיטליים היא היכולת לפתוח הזדמנויות לייצור הון עבור חברות בכל הגדלים. סטארט-אפ צעיר זיהה את היתרונות הפוטנציאליים שהם יכולים לחוות בכך שהוא פונה לדרך חדשה זו לגיוס הון.

חברת Nu +, חברה גרמנית המתמקדת בשיטות מזון בריאות וקיימות, הודיעה על כוונתה לגייס כספים באמצעות פלטפורמת האסימון, NeuFund. החברה מתמחה בקו חטיפי השוקולד שלהם, המאפיינים מאפיינים ייחודיים.

הפרטים המלאים על העלאת הצפוי שלהם טרם נמסרו, אך החברה העמידה לרשותם את סיפון המגרשים שלהם למתעניינים המעוניינים בכך..

מכיוון שאירוע זה לייצור הון בנוי כהיצע אסימון ביטחוני בתוך ליכטנשטיין, ככל הנראה יינקטו אמצעי עמידה קפדניים. משמעות הדבר היא גישה למשקיעים מוכרים בלבד, יחד עם AML טיפוסי & נוהלי KYC – אם כי, כאמור, מבנה האירוע טרם אושר.

בלוקצ’יין

חלק גדול מהערעור מאחורי חברה כמו חברת Nu + הוא האידיאולוגיה המניעה אותם. עובדה זו אינה נדירה בחברות רבות אשר חיפשו את היתרונות של בלוקצ’יין. מכיוון שלטכנולוגיה יש יכולת להרשות לעצמה נוחות לגישה להון – תוך שהיא מפעילה רמות חדשות של יעילות בפעילות חברות רבות – האסימון באמצעות Neufund הוא ממש בסמטה של ​​חברת Nu +.

דוגמה נוספת לחברה המשתמשת בבלוקצ’יין, בכדי להשיג את יעדיה לשיפור ההשפעה שלנו על כדור הארץ, היא שקד. הסטארט-אפ הלונדוני הזה פיתח אפליקציה אינטואיטיבית, שנועדה לתמרץ הרגלי רכישה בני קיימא. בדומה לחברת Nu +, שקד תשתול עצים כדי לקזז עקבות פחמן, בהתבסס על פעילות המשתמשים. הקפד לבדוק את המאמרים הבאים כדי ללמוד עוד על האופן שבו שקדים מתכוונים להשפיע על שינוי.

שקד – להיות השינוי שהארץ זקוקה לו

סדרת ראיונות – אוליבר בולטון, מנכ”ל Almond Impact

שוקולד מודע לבריאות

חברת נו + פיתחה עד היום חטיפי שוקולד שונים. מוצרים אלה עוצבו תוך התחשבות בבריאותם של שניהם, הסביבה וגוף האדם. הם טבעוניים, עשירים בחומרים מזינים, והם מכילים 65% פחות סוכר מאשר שוקולד מסורתי.

נכון לעכשיו, לחברת Nu + יש קו מוצרים עם שלושה מוצרי דגל.

  • nucao
  • לבן נוקאו
  • נופרו
  • קטן על פני השטח, שינוי גדול מתחת

נכון להיום, מוצרים אלה הסתכמו ביותר מ -1.5 מיליון נמכרו, וכתוצאה מכך הכנסות של למעלה מ -2 מיליון אירו בשנה שעברה.

חבילה מלאה

חברת Nu + היא לא רק המוצר שלהם. בעוד שהשוקולד שלהם תוכנן מתוך מחשבה על בריאות וקיימות, הצוות לא עצר שם. מה הטעם בפיתוח מוצר כזה, רק לארוז את השוקולד בצורה מסורתית ?, כלומר. פלסטיק.

זה הוביל את הצוות להקים לאחרונה עסקה עם חברה בשם Futamura. בכך חברת Nu + תעשה שימוש במוצר Futamura בשם ‘NatureFlex’. זוהי צורת אריזה חדשה, שיש בה פוטנציאל להחליף פלסטיק. להלן מספר תכונות עיקריות של מה שיש ל- NatureFlex להציע.

  • אטום בחום
  • מתחדש
  • ניתן לבצע קומפוסט

שתילת עצים

האידיאולוגיה הנ”ל, המניעה את חברת Nu +, אינה נועדה להראות. הצוות העומד מאחורי הפרויקט מתכוון לפעול על פי רעיון הקיימות שלהם. הדבר ניכר ביותר בהבטחתם לעשות את חלקם בהקמת ייעור מחדש במדינת האי מדגסקר.

ההבטחה, מטעם חברת Nu +, היא כי על כל בר שיימכר, החברה תממן נטיעת עץ אחד. באופן ספציפי יותר, הם ישתלו עצי מנגרוב – הידועים ביכולתם לצרוך רמות גבוהות של CO2.

מדגסקר אינה דומה לשום מקום אחר בכדור הארץ, וכבשה את בני האדם במשך עשרות שנים, בשל חיות הבר הייחודיות שנמצאו בתוך יערותיה. למרבה הצער, ההערכה היא כי בערך 97% מהיערות היבשים במדינה הושמדו – בעיקר בגלל פעילות אנושית. למי שמנוי לנטפליקס, הופקה הפקה מקורית תחת הכותרת ‘הפלנטה שלנו’. יש פרק מאיר שנמצא בסדרה זו, הדן בהיקף הגיליון הזה, שממשיך לפגוע מדגסקר.

הקבוצה 

הצוות בחברת Nu + מונה למעלה מ -40, כולל יועצים, אך החזון של שלישיית מייסדים הוא שהביא את החברה לדרך..

כל אחד מהאנשים האלה מתהדר בתארים בהנדסת תעשיה – מקצוע המבוסס בדרך כלל על מקסימום יעילות מערכות ומוצרים. זה משהו שאמור לשרת את הקבוצה היטב, מכיוון שהסטארט-אפ הזה נראה ממש לרדת מהקרקע.

מסתכל עליך

חברת Nu + נמצאת בתפקיד בר מזל לעקוב אחר קמפיין אחר שהצליח לאחרונה, המתארח באמצעות Neufund. GreyP היא חברת טכנולוגיה קרואטית, המתמקדת בשינוי תחום הניידות, עם זרם של ‘תכונות חכמות’. הם גם קיימו את ה- STO שלהם בליכטנשטיין, בדומה ל- STO הקרוב שנדון כאן היום. התהליך וההתנסות שלהם צריכים לשמש מתווה גס, להתקדם, עבור חברת Nu +, כאשר הם רוצים לשחזר את ההצלחה של GreyP.

ציוני GreyP עם NeuFund STO – Black One Entertainment on Deck

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner